خانه / نرم افزارها / ساخت اکانت هایی در ویندوز با امکانات مختلف با Splat

ساخت اکانت هایی در ویندوز با امکانات مختلف با Splat

اکانت های کاربران به راحتی به دیگران اجازه ی تغییر در همان سیستم استفاده شده را می دهند. شما هیچ وقت از تغییری که ممکن است بعدا باعث اذیت کاربر دیگری که از همین سیستم استفاده می کند نمی شوید زیرا اکانت و بخش شما از دیگران جدا می باشد. اما راه حل بسیار ساده و تاثیر گذار است.

Splat یک نرم افزار رایگان ویندوز بوده که به شما اجازه ی ایجاد حساب کاربری را می دهد که راه اندازی برای باز کردن یا خروج نرم افزار ها و پوشه ها دارد. این راه انداز به آسانی فعال کردن یک حساب کاربری می باشد.

Splat را اجرا کرده و اولین حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

splat-profile

حساب کاربری بعد از ایجاد شدن فعال نمی شوند. شما می توانید دستور عملی را از منو Edit برای آن انتخاب کنید. با این دستور می توانید یک نرم افزار را اجرا کنید اگر نرم افزار مورد نظر در حال اجرا نباشد، یا اگر در حال اجرا می باشد دوباره آنرا اجرا کنید.

از این دستور عمل ها می توان به kill an app, close an app, start or stop a service و یا تاخیر در اجرای یک دستور بر اساس زمان اشاره کرد. همچنین می توانید برای چندین نرم افزار، پوشه یک دستور عمل انتخاب کنید و چندین دستور عمل برای یک حساب کاربری خاص تعریف کنید.

Splat همچنین یک قابلیتpaste  منحصر  به فرد دارد که بواسطه ی آن می توان دستور عمل قبلی را برای دیگر حساب کاربری paste  و edit کرد. برای انجام این کار بر ری یک حساب کاربری راست کلیک کنید و آن را اجرا کنید.

splat_entry_options

قسمتی که انتهای پنل دستور عمل وجود دارد نشان دهنده ی فعالیت های حساب کاربری شماست. دستور عمل ها به ترتیب نشان داده شده اند و از دکمه ی که در بالا تعبیه شده می توان برای مرتب کردن دستور عمل هایی که اضافه کردید، استفاده کرد. و در نهایت Splat با می توانید یک حساب کاربری را با یک hotkey ساده اجرا کنید.

این نرم افزار همچنین برای سیستم هایی که رم پایینی دارند، می تواند به عنوان یک مکانیزم clean-up عمل کند. این نرم افزار برای ویندوز های ۷ و ۸ موجود می باشد.همچنین از تست های بعمل آمده بر روی نسخه ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ نیز سر بلند بیرون آمده است.

منبع: addictivetips

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

همچنین ببینید

نرم‌افزارهای آفیس

انجام محاسبات ریاضی در word

  زمانی که در نرم افزار واژه‌پرداز (Word) شما قصد دارید محاسباتی مانند  اکسل انجام ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>