خانه / دوربین های دیجیتال / با لنز جدید CN20x50 cine-servo کانن بهتر فیلم برداری کنید

با لنز جدید CN20x50 cine-servo کانن بهتر فیلم برداری کنید

کانن را همه به عنوان سر دم دار دوربین های با کیفیت می شناسند که شاید بیشتر ما فقط آن ها را در دست مردم دیده باشیم، اما محصولات کانون تنها به دوربین های پیشرفته برای استفاده های روزانه یا حد اکثر استفاده هنری عکاسان، ختم نمی شود! بسیاری از فیلم هایی که می بینید و از کیفیت و دقت تصاویر آن لذت می برید، حاصل تصویر برداری با دوربین های کانن هستند و این افتخاری بزرگ برای این شرکت به حساب می آید. کانن هر بار سعی دارد،محصولاتش را ارتقا دهد و ابزارهای کاربردی عکاسان و فیلم بردار ها را بیشتر با کیفیت تر تولید کند و هر چه را که نیاز دارند در دسترسشان قرار دهد!

 

CN20x50 cine-servo

 

کانن به لنزهای سینمایی cine-servo خود، لنز بسیار قوی و رده بالای CN20x50، که یک تله فوتوی فوق العاده محسوب می‌شود را اضافه کرده است. در گرفتن معنای تله اشتباه نکنید، این واژه در اصطلاح فیلم و فیلم برداری به معنی گرفتن فیلم از راه دور گفته می شود.  این لنز دارای رزولوشن 4K می‌ باشد، که با هدف استفاده در تولیدات تلویزیونی در زمینه ورزش و حیات وحش ساخته شده است، تا با استفاده از این ویژگی فیلم برداری از راه دور، فیلم بردار نیاز به حضور در صحنه قهرمان های خود که عموما برای ورزش، زمین ورزرشگاه و برای حیات وحش، هم حیوانات وحشی است، نداشته باشند.

CN20x50 cine-servo

 

 

این لنز دارای طیف گسترده فاصله کانونی 50 تا 1000 میلی متر برای گرفتن عکس‌های نزدیک به واقعه با کیفیتی بسیار بالا است. اگر فکر می کنید این گستره به اندازه کافی برای کار شما بزرگ نیست، باید این را هم اضافه کنیم که این لنز همچنین دارای ویژگی برجسته ای است که یک گسترش دهنده 5/1 برابری می‌باشد و قادربه گسترش طیف فاصله کانونی به اندازه 75 تا 1500 میلی متر است. حالا شما هر چقدر که می خواهید می توانید دور بایستید اما عکس های فوق العاده طبیعی و نزدیک بگیرید و این فوق العاده است.

CN20x50 cine-servo

 

لنز جدیدCN20x50 به عنوان یک لنز قابل حمل برای تولیدات پخش با هر یک از فیلم برداری‌های HD،UHD یا4K طراحی شده است. به این ترتیب، این لنز یک محصول weather-and-shock-proof را نشان می‌دهد، و با دوربین های سوپر35 میلی متر، با پایه نصبEF و انواع پایه‌های در دسترسPL ، سازگار است. این لنز همچنین دارای یک اتصال سریالی12-پین برای یکپارچه سازی با تجهیزات پخش معمولی می‌باشد. weather-and-shock-proof به معنی این است که تغییرات آب و هوایی و حتی شوک های محیطی هیچ گونه تاثیری روی این لنز نخواهند داشت پس می توانید همیشه و هر جا آن را به همراه داشته باشید. پیش از این از انقلاب zooming در دوربین های جدید Canon صحبت کرده بودیم، که می توانید توسط تعییرات جدید کانن برای دوربین ها، دوربین معمولی خود را کارا تر کنید. بدین منظور مقاله مورد نظر را حتما مطالعه کنید

CN20x50 cine-servo

 

با این حال، این لنز در محدوده فاصله کانونی بسیار بزرگی است که بدون شک جاذبه و برتری اصلی این لنز است، و حتی می‌تواند پس از آن که گسترش دهنده در نظر گرفته شود، فاصله کانونی 50 تا 1500 میلی متر را پوشش دهد.پس اگر تا کنون فیلم سازان و فیلم برداران حیات وحش، به دلیل خطر محل واقعه نتوانسته اند فیلم و عکس هایی بیندازند، این بار با شاهکار کانن هیچ فیلم و رخدادی را از دست نخواهند داد.  این لنز دارای حداکثر دیافراگمT5.0 در 50 تا 560میلی متر و T8.9 در 1000 میلی متر است. با اعمال گسترش دهنده این مشخصات به T7.5 در 75 تا 840 میلی متر وT13.5 در 1500 میلی متر می‌رسد.با دیافراگمی شامل11 تیغه عنبیه، این لنز تصاویر دل انگیزی در زمینه عکاسی ارائه می‌دهد.

 

CN20x50 cine-servo

یک واحد درایو سروو قابل حمل شما را قادر به عکسبرداری سبک پخش می سازد که این مشکلی برای دستیابی با لنزهای سینمایی معمولی است. یک سوئیچ برای حرکت زوم با قابلیت برنامه ریزی زوم و تنظیمات فوکوس و اتصال به داده ها برای استفاده با زوم نوع پخش و تمرکز کنترل‌های servo-demand وجود دارد.

 

CN20x50 cine-servo

لنزCN20x50 دارای قطر مقابل 136 میلی متر (5.4 اینچ)و مقیاس175 x 170.6 x 413.3 میلی متر (6.9 x 6.7 x 16.3 اینچ)در نوع پایهEF خود می‌باشد، البته نسخهPL کمی کوتاه تر است.باید توجه داشته باشید، لنز را می توان توسط تسهیلات خدمات کانن بین پایه‌هایEF وPL تبدیل کرد.شاید فکر کنید چنین لنزی نیاز به حامل جدا دارد و دارای وزن بسیار زیادی است اما  وزن این لنز به‌طور شگفت آوری بسیار سبک و در حدود6.6 کیلوگرم (14.6پوند) می‌باشد.

برای اولین بار در بهار 2015 عکساسان آمریکایی می توانند با این محصول همراه شوند چرا که کانن می گوید برای فروش لنزCN20x50 در آمریکا قیمت$ 78000 تعیین شده است و این لنز در سه ماهه اول سال 2015 برای فروش به بازار عرضه می شود.

[تعداد: 4    میانگین: 3/5]

همچنین ببینید

ss94-03-67-3

Flare کامل ترین ابزار امنیتی مانیتورینگ منزل

نرم افزار امنیتی مانیتورینگ Flare ابزاری است که در صورتی که اهالی منزل، منزل را ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>