خانه / لوازم صوتی و تصویری / قابلیت های خوب یک پاور بانک

قابلیت های خوب یک پاور بانک

 نکات خرید پاور بانک

 

یکی از نیاز های ضروری این روزها برای ما یک پاور بانک مناسب می باشد.افرادی که زیاد مسافرت می روند یا در طول روز از گوشی زیاد استفاده میکنند ,حتما با کمبود شارژ برقی گوشی مواجه می شوند.شما می توانید با داشتن یک پاوربانک خوب این مشکل را بر طرف کنید.باور بانک خوب ویژگی هایی دارد که در این مقاله برای شما بیان می کنیم.

 

دقت داشته باشید انتخاب نادرست پاور بانک برای شما ضرر میزند,یعنی ممکن است دستگاه‌تان آسیب ببینید یا این که هزینه اضافی کرده باشید بدون این که نیازتان برطرف شود.

 

1- پاور بانکی با ظرفیت مناسب انتخاب کنید

مهم ترین نکته برای خرید پاوربانک خوب ,ظرفیت مناسب آن می باشد.یعتی شما باید بدانید که در هنگام شارژ کامل پارو بانک چند گوشی را شارژ می کند.پاوربانک های موجود در بازار بیشتر  با ظرفیت‌های حداقل 5000 و تا حداکثر 80000 میلی‌آمپری هستند که شما باید ظرفیت آن را با سفر و یا کار خود بسنجید.

 

 

2- ظرفیت واقعی پاوربانک با ظرفیت اسمی آن متفاوت است

معمولا اکثر پاوربانک با مشخصاتی که دارند متفاوت و پایین تر می باشد. به این صورت که در اصل ظرفیتی برابر با ظرفیت اسمی خود را ارائه نمی‌دهد. بسیاری از پاوربانک‌ها دارای راندمان 70 تا 80 درصد هستند به این معنا که تنها می‌توانند 70 تا 80 درصد از ظرفیت اسمی خود ارائه دهند .اگر ظرفیت آنها به آمار و مشخصات 10000 میلی‌ آمپر می باشند ,بدانید که ظرفیتی حدود 7000 تا 8000 میلی‌آمپر بیشتر ندارند.

 

 

 نکات خرید پاور بانک

 

 

3- اندازه و وزن پاور بانک مهم است

همیشه برای خرید اجناس اندازه خیلی مهم می باشد.در بعضی مواقع مثل خرید پاوربانک به اندازه و همچنین وزن آن دقت داشته باشید.زیرا پاور بانک ها را ما زمانی استفاده میکنیم که در حال رفت آمد هستیم و برای حمل آن نباید اذیت بشیم.

البته پاور بانک ها بستگی به قدرت آنها ساخته شده است,یعنی پاور بانک هایی که لپ تاب شارژ می کنند وزن سنگین تری نسبت به پاور بانکی که گوشی شارژ می کند دارند.

 

 

 

 نکات خرید پاور بانک

 

4- از تناسب آمپر پاوربانک با آمپر دستگاه‌هایتان مطمئن شوید

در خرید پاور بانک و استفاده صحیح از آن باید دقت داشته باشید که سرعت شارژ دستگاه با استفاده از پاوربانک مهم می باشد.پاوربانک‌های معمولی آمپری بین 1 تا 3.5 دارند اما هر چه میزان آمپر یک پاوربانک بالاتر باشد، سرعت شارژ دستگاه شما هم بالاتر می‌رود.

 

 

 

5- از روی شارژر، آمپر دستگاه خود را بخوانید

بعضی اوقات پاور بانک به باطری گوشی آسیب میرسانند,یعنی  آمپر نامتناسب با گوشی، چه کمتر و چه بیشتر، در طولانی مدت به باتری گوشی آسیب می‌رساند.پس دقت داشته باشید که مشخصات آن را بصورت صحیح دنبال کنید.

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]

همچنین ببینید

smile TV3

این تلویزیون فقط با لبخند کار می کند

تلویزیون های لبخندی یا smile TV  در واقع یک نوع تلویزیون است که ترکیبی از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>