خانه / اینترنت و شبکه / پسورد گم شده فیسبوک را چگونه ریکاوری کنیم؟

پسورد گم شده فیسبوک را چگونه ریکاوری کنیم؟

پسورد گم شده فیسبوک

 

بعضی مواقع به دلیل مشکلات و سختی های کار و خستگی ناشی از کارهای روزانه پسورد های صفحه های شخصی را فراموش میکنیم,حال ما می خواهیم در این مقاله برای شما نحوه ریکاوری کردن پسورد گم شده فیسبوک برای شما بیان کنیم.

فیسبوک برای همچنین افرادی که در زمانی رمز خود را فراموش کرده اند,راهی برای بازیابی رمز فراهم کرده است که که با استفاده از آن ها می‌توانید پسورد از یاد رفته خود را عوض کنید.

بعضی مواقع شما نمی خواهید رمز را عوض کنید و می خواهید رمز را ریکاوری کنید,رمز عوض کردن و ریکاوری هر دو متفاوت می باشند,دقت داشته باشید اگر قصد ریکاوری کردن آن را دارید، شما پسورد خود را کاملا فراموش کرده اید و می‌خواهید آن را دوباره بیابید. برای این کار دستور العمل زیر را دنبال کنید:

 

می دانید که اگر چند بار پسورد اشتباه وارد کنید در فیسبوک با اخطار  Recover Your Account مواجه می شوید,حال بعد از این اخطار شما (طبق شکل) کلیک کنید.

 

 

آموزش ریکاوری کردن پسورد در فیسبوک

 

نکته مهم این است که اگر شما در این موقع هم پسورد و هم شماره تلفن همراه و یا ایمیل خود را فراموش کرده‌اید,باید ابتدا به صفجه اصلی فیسبوک بروید و گزینه Forgotten Account را انتخاب کنید. درقدم بعد برای ریکاوری کردن پسورد خود باید، ایمیل خود را در پیامی که به صورت زیر ظاهر می‌شود وارد کرده و روی Search کلیک کنید.

 

 

آموزش ریکاوری کردن پسورد در فیسبوک

 

در این حالت اگر فیسبوک مشخصات شما یافت، آن را به شما نشان داده و اگر آن نام کاربری متعلق به شما بود، روی گزینه This Is My Accountکلیک کنید. سپس روی گزینه Continue کلیک کنید.

 

 

 

آموزش ریکاوری کردن پسورد در فیسبوک

 

حال فیسبوک برای شما ایمیلی ارسال می کند که کدی حاوی آن می باشد,سپس کد را وارد کرده و روی گزینه Click here to change your password کلیک کنید. کار آسان تر هم این که می‌توانید بر روی گزینه Change Password کلیک کنید و بعد از آن کد ایمیل شده را وارد کنید.

 

 

آموزش ریکاوری کردن پسورد در فیسبوک

 

سپس شما پسورد جدید بزنید و بعد از آن  روی گزینه Continue کلیک کنید.

 

 

آموزش ریکاوری کردن پسورد در فیسبوک

[تعداد: 3    میانگین: 3.3/5]

همچنین ببینید

اینستاگرام

دانلود تمام عکس های اینستاگرام

  قابلیت های اینستاگرام که به روز شده است بسیار مناسب شده است که بتوانید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>