خانه / اینترنت و شبکه / چطور فایل ها از حالت زیپ بدون نیاز به دانلود در گوگل درایو بیرون بیاوریم؟

چطور فایل ها از حالت زیپ بدون نیاز به دانلود در گوگل درایو بیرون بیاوریم؟

فایل های زیپ

 

یکی از بیشترین فرمت ها در اینترنت امروزه PDF است که می توان به چند صورت از فرمت آن را استخراج کنیم,حال این روزها هم فایل های زیپ زیادی برای ما توسط همکاران ارسال می شود که بعضی اوقات روی سیستمی که قصد داریم ان را اجرا کنیم ,سوال پیش می اید که اگر نوع فایل روی گوگل درایو قرار داشته باشد، چگونه آن را بازگشایی کنیم؟

 

طبق روال معمول این روش برای خارج از کردن فایل زیپ به این صورت است که فایل مورد نظر را دانلود می کنید و بعد اطلاعات حاوی فایل را باز میکنید.اما برای بهتر باز کردن فایل زیپ هم می توانید از افزونه Zip Extractor استفاده کنید.

 

فایل های زیپ

 

کاربرانی که از گوگل کروم استفاده میکنند می توانند با استفاده از Zip Extractor توسط گوگل درایو اطلاعات فایل های زیپ را به راحتی بگیرند.

شما می توانید با نصب این افزونه به این ترتیب که از وب استور کروم استفاده کنید و سپس ورود شما به گوگل درایو و به این روش که روی گزینه New کلیک و سپس More را انتخاب کنید. در آخر با انتخاب گزینه Connect More apps و جستجو در میان برنامه‌ها می‌توانید افزونه را دریافت کنیم.

 

حال که این نرم افزار را نصب کرده اید می توانید تمامی فایل‌های زیپ موجود در گوگل درایو خود را به راحتی دریافت کنید که شما باید  روی فایل مورد نظر راست کلیک و Open with the ZIP Extractor را انتخاب کنید.

سپس اطلاعات استراج شده شما از فایلی دخیره می شود که شما می توانید با انتخاب گزینه Extract Now، محتوای استخراج‌شده در پوشه‌ای جدید داخل پوشه فعلی قرار دهید.

 

برای سرعت در این کار شما ,سرعت اینترنت شما تاثیر گذار می باشد که بازگشایی فایل‌ها با سرعت بیشتری انجام بگیرید.

[تعداد: 3    میانگین: 4/5]

همچنین ببینید

اینستاگرام

دانلود تمام عکس های اینستاگرام

  قابلیت های اینستاگرام که به روز شده است بسیار مناسب شده است که بتوانید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>