خانه / گوشی موبایل / 5 دوربینی بودن گوشی جدید HTC One

5 دوربینی بودن گوشی جدید HTC One

عنصر دوبین در گوشی ها و تبلت یکی از مشخصه های مهمی است که بسیاری از افراد خصوصا افرادی که حسی از ماجراجویی در آن ها نهادینه شده است، برای انتخاب گوشی و تبلت به آن اهمیت می دهند. به هر حال برخی از افراد به جای خرید یک دوربین حرفه ای اقدام به خرید یک گوشی حرفه ای می کنند تا بتوانند یک تیر و چند نشان بزنند.

HTC One

حتما تا کنون در بررسی های گوشی های موبایل و حتی تبلت ها دیده اید که با کیفیت ترین گوشی های هوشمند یا تبلت ها از برترین برند ها این امکان را داشته اند که حد اکثر دو دوربین را پشتیبانی کنند. اما این بار خبرهایی از گوشی جدید HTC One به بیرون درز کرده که نه تنها می توانید برای این گوشی یک دوربین و یا دو دوربین متصور شوید بلکه باید در کمال نا باوری بگوییم که این گوشی دارای 5 دوربین خواهد بود که سه تا برای دوربین عقب و دو دوربین هم برای جلو در آن تعبیه شده است. شاید با خود بگویید دلیل این همه دوربین چه می تواند باشد. از آنجا که تولید کنندگان و کمپانی های تولید گوشی می خواهند زبانزد باشند و کاری شگفت و منحصر به فرد کنند این بار گوشی های هوشمند اچ تی سی از نظر دوربین و کیفیت عکس برداری و فیلم برداری چنان قوی شده اند که قادرند تا مرز تولید فیلم و عکس های سه بعدی پیش بروند.

در واقع این دوربین ها و لنز ها کمک می کنند که شما بتوانید به راحتی عمق و فاصله کانونی مورد نظر خود را به خوبی انتخاب کنید و از این جهت، بتوانید تا مرز تولید فیلم و عکس 3d پیش بروید. ما نیز همچون سایرین منتظر این واقعه و انتشار گوشی HTC One خواهیم بود تا عکس های گرفته شده با دوربین این گوشی هوشمند فوق العاده را مشاهده کنیم تا ببینم کمپانی سازنده، چقدر در این پروژه موفق بوده است. این اطلاع رسانی برای این بود که اگر شما یک عکاس ماهر هستید و می خواهید به هر طریقی که شده، گوشی با دوربینی فوق العاده بخرید کمی منتظر بمانید تا از HTC One جدید رونمایی شود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همچنین ببینید

اندروید

تنظیمات کاربردی در اندروید

  کاربران زیادی از گوشی های اندروید استفاده میکنند,اما همه ما ها از تمامی کاربرد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>