خانه / گوشی موبایل / ترفندهای عکس گرفتن با گوشی iPhone

ترفندهای عکس گرفتن با گوشی iPhone

iPhone

 

در بعضی اوقات قصد عکس گرفتن با گوشی دارید و شخص خاصی وجود ندارد از شما عکس بگیرید و عکس سلفی هم دوست ندارید.حال در این پست برای شما طریقه عکس گرفتن با  گوشی iPhone به این مدل اموزش می دهیم و همچنین چگونه از صفحه نمایش گوشی عکس بگیرید.

 

 

شما می توانید با این ترفند ساده در گوشی های آی‌فون به راحتی از خود عکس بگیرید.شما باید ابتدا وارد منوی  Camera شوید.سپس با انگشت خود آیکن دوربین که جهت عکس‌برداری استفاده می‌کنید را لمس کنید,حال شما باید ان را نگه دارید.

سپس شما گوشی را 180 درجه بچرخانید, و پس از این که لنز دوربین گوشی را روبروی خود قرار دادید ,می توانید انگشت خود را بلند کنید تا عکس گرفته شود.

 

 

 

چگونه از صفحه نمایش گوشی عکس بگیریم؟

شما در لحظه که نیاز به عکس گرفتن از صفحه گوشی خود دارید ,باید ابتدا دکمه Home را بگیرید. سپس بدون رها کردن این دکمه، دکمه Power را بگیرید و سپس هر دو کلمه را رها کنید.

حال عکس از صفحه شما گرفته شده است که در منوی Photos > Camera Roll ذخیره خواهد شد.

اگر برای شما سوال بوجود امده است که دکمه Home کجا قرار دارد ,بدانید که دکمه Home، دکمه دایره شکل موجود در پایین گوشی و همچنین دکمه Power هم دکمه موجود در بالای گوشی است.

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]

همچنین ببینید

اندروید

تنظیمات کاربردی در اندروید

  کاربران زیادی از گوشی های اندروید استفاده میکنند,اما همه ما ها از تمامی کاربرد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>