خانه / گوشی موبایل / تست سلامت باتری موبایل

تست سلامت باتری موبایل

 تست سلامت باتری موبایل

 

اکثر ما ها به دنبال این هستیم که گوشی های اندروید ما باتری خوبی داشته باشد و برای انجام کار روی سالم بودن باتری گوشی حساس هستیم تا در موقع های که کارهای بسیار ضروری داریم گوشی ما شارژ کافی برای استفاده داشته باشد.ما در این مقاله می خواهیم چند روش برای بررسی سلامت باتری گوشی بیان کنیم.

 

تست سلامت گوشی سامسونگ

اگر گوشی شما سامسونگ می باشد می توانید با این کد از سلامت باتری گوشی خود اطلاع پیدا کنید:

#*0#*

بعد از وارد کردن این کد برای شما صفحه ای بوجود می اید که شما می توانید با زدن این کد ها اطلاعات دیگر از گوشی خود بدانید:

#1234#* : این کد برای اطلاعات Version گوشی شماست .

#06#* : کد شماره سریال گوشی شما

#0011#* : این کد برای بدست آوردن اطلاعات Service Mode بوده و دارای دو بخش وسیع است.

#0228#* : این کد برای تست باتری گوشی سامسونگ شما است .

 

 

نرم‌افزار GSam Monitor :

روش های دیگر برای تست سلامتی باتری گوشی شما استفاده از نرم‌افزار GSam Monitor می باشد.شما می توانید با کمک این نرم افزار از سلامت گوشی اندروید خود اطلاع داشته باشید.شما با استفاده از این برنامه می توانید نکات کلیدی که شارژ گوشی شما چگونه و بر اثر استفاده از کدام برنامه زودتر شارژ خالی می میکند اطلاعاتی بدست اورید.

 

 

 تست سلامت باتری موبایل

 

 

تست سلامت باتری در آیفون :

اما تست باتری گوشی های ایفون بسیار اسان و بدون استفاده از نرم افزار می باشد.شما می توانید به بخش تنظیمات یا “Settings” گوشی بروید و سپس گزینه “Battery” را انتخاب کنید.حال برای شما صفحه ای بوجود می اید که در صفحه باز شده روی گزینه “Battery Health” لمس کنید.

حال بدانید که اگر مقدار 100% در جلوی عبارت “Maximum Capacity” قرار گرفته بود، به معنی این است که عمر باتری هنوز به سر نیامده و باتری در سلامت کامل است.اما اگر عدد بین 50 تا 60 بود ,باتری گوشی شما ضعیف شده است و بصورت کامل سالم نمی باشد و به اندازه 50 درصد شارژی عمر خواهد کرد که روز اول بصورت نو خریداری کرده بودید.

 

 

 

آیفون

[تعداد: 432    میانگین: 2.6/5]

همچنین ببینید

چگونه فایل را مخفی کنیم

چگونه فایل ها را بدون نرم افزار در اندروید مخفی کنیم؟

  در این مقاله آموزشی قصد داریم بدون نرم افزار نحوه مخفی کردن فایل ها ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>