خانه / سخت افزار / Nanoplug به عنوان نامرئی ترین سمعک ها معرفی شد

Nanoplug به عنوان نامرئی ترین سمعک ها معرفی شد

بسیاری از افراد هستند که هنوز به سن پیری نرسیده ان اما مجبورند که برای کمک به شنوایی شان از سمعک استفاده کنند. این قشر از افراد هم هیچکدام دوست ندارند از سمعک هایی استفاده کنند که این مشکل شان را به وضوح نشان دهد به همین دلیل کارشناسان و متخصصان مهندسی پزشکی به این فکر افتادند تا با تولید سمعک هایی این مشکل را روز به روز کوچکتر کنند تا اینکه بعد از تولید چندین محصول توانستند Nanoplug را بسازند که به عنوان یک سمعک نامرئی، مقرون به صرفه و سبک، شناخته می شوذ.

nanoplug

متخصصان در این باره می گویند که حتی می توانند با پیشرفت روز به روز تکنولوژی، به سمعک های نانومتری هم دست پیدا کنند.

پروژه ساخت این سمعک با مدیریت فردی به نام Jongha Lee پیش رفته است و هم اکنون این سمعک، با وزنی کم، به اندازه و حجمی کمتر از یک پاک کن و یا حتی یک دانه قهوه طراحی شده است. شواهد گویای این است که این سمعک هم اکنون در این برهه از زمان، کوچکترین سمعک دنیاست.

Nanoplug

Nevena Zivic کسی است که با ناشنوایی مطلق به دنیا آمده و کل عمرش را با سمعک سپری کرده است. وی در باره این معضل و عملکرد خوب Nanoplug می گوید: ننگ اجتماعی ( مشکل ناشنوایی ) هنوز هم موجب این می شود که بسیاری از افراد ناشنوا از سمعک در محافل احتماعی استفاده نکنند اما این محصول می تواند به خوبی این مشکل را حل کند، و ما می توانیم به راحتی با این مشکل شرم آور، با استفاده از Nanoplug، خداحافظی کنیم.

Nanoplug

این سمعک در قالب و شکلی طراحی شده که وقتی در گوش مورد استفاده قرار می گیرد، توسط افراد مقابل قابل تشخیص نیست و این علت نام گذاری نامرئی این دستگاه است. این سمعک جلوه ی جدید و مثبتی به زندگی ناشنوایان اضافه کرده است که می توانند هم اکنون همچون افراد عادی زندگی کنند.

Nanoplug

مسول این پروژه، سمعک را با یک دانه ی شن از نظر اندازه مقایسه می کند و ادعا دارد که به نحوی ساخته شده است، که با یک بار شارژ کامل، قادر است یک هفته کامل به ناشنوایان سرویس دهی کند.

طرح و اندازه ی این سمعک چنان است که حتی اگر از نظر کیفیتی، کیفیت لازم شنوایی را به ناشنوایان، ارائه نکند، باز هم به شکلی است که می توانند بدون ترس و استرس اجتماعی از آن استفاده کنند.

Nanoplug

هم اکنون یک کمپین برای کمک به گسترش این پروژه راه اندازی شده است و حدود 9 ماه آینده، این کمپین، آماده حمایت مالی حامیان است.

 

[تعداد: 26    میانگین: 2.5/5]

همچنین ببینید

تبدیل گوشی هوشمند به یک متر لیزری

نحوه تبدیل گوشی به متر لیزری

  گوشی های هوشمند که تقریبا روزانه در حال پیشرفت هستند و تبدیل به ابزاری ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>