خانه / دوربین های دیجیتال / معرفی کانن 5DS با سنسور فوق العاده 50 مگاپیکسلی

معرفی کانن 5DS با سنسور فوق العاده 50 مگاپیکسلی

موفقیت کانن بیش از هر چیزی و هر محصولی بخاطر وجود دوربین های بسیار قوی است که دنیای عکاسان را حسابی تغییر داده اند. این شرکت قصد دارد به زودی از دوربین جدید سری 5D خود با سنسور 50.6 مگاپیکسلی رونمایی کند.

معرفی کانن 5DS

محصولات کانن سری EOS 5D از بهترین و محبوب ترین محصولات عکاسی هستند که البته مهمترین سورپرایز خود دار همین روزها برملا می کنند. در سال 2008 بود که سری 5D ها بخاطر 5D Mark II  دنیای عکاسی را تغییر دادند و موجب شدند که از میان افراد آماتور افرادی حرفه ای به پا خیزند.

در راستای محصول جدید کانن، سایت مرتبط با شایعات این محصولات، ویژگی های دو دوربین را فاش کرده که 5DS و 5DS R نام دارند

معرفی کانن 5DS

عکاسانی که به فراوری رنگ ها و وجود رنگ ها در عکاسی خود اهمیت می دهند، باید از این دوربین ها خصوصا 5DS استقبال کنند، چرا که ویژگی های این دوربین به اختصار به صورت، یک سنسور 50.6 مگاپیکسلی فول فریم، دو پردازنده DIGIC6 و محدوده ی ایزو بین 100 الی 6400 بیان شده است که افراد آگاه به آن افتخار می کنند و آرزو دارند که صاحب یکی از این دوربین ها باشند

این دوربین هر چند از جمله شاهکارهای کانن است اما عکاسان مسابقات ورزشی و حیات وحش نمی توانند آن طور که باید از این دوربین بهره مند شوند. این دوربین برای افرادی که علاقه به عکاسی در مناظر و معماری و بنا ها به همراه جزییات بسیار ریز دارند ساخته شده است.

دوربین دوم یعمی 5DS R هم همین مشخصات را در بر دارد اما فیلتر LOW-PASS که در این دوربین وجود دارد موجب شده که بتواند بهتر از نمونه قبلی جزییات را ثبت کند.

 

[تعداد: 7    میانگین: 2.3/5]

همچنین ببینید

ss94-03-67-3

Flare کامل ترین ابزار امنیتی مانیتورینگ منزل

نرم افزار امنیتی مانیتورینگ Flare ابزاری است که در صورتی که اهالی منزل، منزل را ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>