خانه / گوشی موبایل / قابلیت جدید گوشی همراه

قابلیت جدید گوشی همراه

اخبار تکنولوژی

 

به گزارش از سایت مهر,گوشی های همراه موبایل به سیستم اطلاع رسانی خودرو تبدیل می شوند .این کار به این معنا می باشد که دیگر بدون نیاز به هیچ سیمی و کابلی می توانید مسیر ها و همچنین پارک کردن خودرو را به راحتی با گوشی همراه انجام دهید.

 

شرکت «پایونیر» یک سیستم اطلاع رسانی جدید به نام SPH-۱۰BT برای خودرو رونمایی کرده است که با استفاده از موبایل می توانید مسیریابی کنید که حتی نیاز به  نمایشگر سیستم هم نمی باشد و هم روی گوشی های آیفون و هم اندروید می توانید این برنامه را راه اندازی کنید.

 

شما می توانید با استفاده از بلوتوث و SPH-۱۰BT به موبایل متصل شوید و همچنین نیازمند هیچگونه سیمی نیست.همچنین این سیستم نیاز به نمایشگر ندارد و حتی قابلیت اتصال به کنترل صوتی را نیز دارد.

 

در حال حاظر باید گفت راننده می تواند به راحتی و بدون نگاه کردن به نمایشگر، تماس ها را پاسخ دهد و پیام ها را بخواند. علاوه بر آن کاربر می تواند به راحتی از اپلیکیشن های مسیریابی موبایل خود را استفاده کند.

همچنین می توانید حسگر های پارک خودرو متصل کنید تا به راننده به راحتی راهنمایی کند.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

همچنین ببینید

اندروید

تنظیمات کاربردی در اندروید

  کاربران زیادی از گوشی های اندروید استفاده میکنند,اما همه ما ها از تمامی کاربرد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>