خانه / دوربین های دیجیتال / عکاسی از کودکان با دوربین های پیشرفته

عکاسی از کودکان با دوربین های پیشرفته

عکاسی از کودکان

 

یکی از سخت ترین عکاسی ها ,عکاسی از کودکان می باشد.اما این سختی در عکاسی کودکان بسیار جذاب و پر استرس برای عکاسان می باشد.زیرا کودکان گاهی خندان و سرزنده و گاهی کسل و گریان می‌شوند.ما در این مقاله برای شما که قصد شروع کار عکاسی دارید نکته هایی بیان میکنیم که برای عکاسی کودک به شما کمک میکند.

 

1- همیشه برای عکاسی از کودکان باید اماده باشید,زیرا که زود کسل و گریان می‌شوند.اما می توانید از نام کوچک، روحیه، علایق و سرگرمی‌های کودک مطلع شوید.و این بهترین عمل برای بدست آوردن روحیه و خندان کردن آنها برای شما می باشد.این اقدام به شما کمک می‌کند تا با زمینه فکری آماده‌تری برای عکاسی از کودک را داشته باشید.

 

 

2-همیشه در عکاسی از کودکان از قدرت لبخند غافل نشوید.اگر می خواهید کودک با شما احساس راحتی داشته باشد,محیط را از حالت جدی به محیطی دوستانه بدل کنید.

 

 

3-برای ثبت عکس های طبیعی و جالب از کودکان می توانید با نشان دادن شی عجیبی که ممکن است تا به حال آن را ندیده باشد سرگرم کنید.

 

 

عکاسی از کودکان

 

 

4- به یاد داشته باشید برای ثبت عکس از کودکان,پشت زمینه را از پیش تعیین کنید.بهترین راه این است که کودکان در محیط ‌هایی که با آن آشنایی دارند و در آن احساس آزادی عمل می‌کنند عکس‌برداری کنید.

 

 

5- یک نکته مهم و بسیار پر تاثیر برای عکاسی از کودکان این است که عکس‌های طبیعی جذاب‌ترند.پس شما می توانید دوربین را کنار بگذارید و کمی او را به بازی دعوت کنید و بگذارید دوباره آرامش خود را به دست آورد بهترین وضعیت زمانی است که کودک با دوچرخه و دیگر وسایلش مشغول بازی است.

 

 

6-سرعت عمل بالا برای عکاسی کودک بسیار مهم است.زیرا باید لحظه ها را شکار کرد که همیشه انگشتان باید آماده فشردن شاتر و چشم هایتان شکارچی لحظات باشد.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

همچنین ببینید

podo

Podo دوربینی مخصوص سلفی باز ها

مدت هاست با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی بسیاری از کاربران با گرفتن عکس ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>