خانه / گوشی موبایل / Pixel Battery با کاهش پیکسل صفحه به ذخیره باتری کمک می کند

Pixel Battery با کاهش پیکسل صفحه به ذخیره باتری کمک می کند

یکی از دغدغه های کاربران تلفن های هوشمند، باتری و عمر شارژدهی آن است. در این میان شرکت های سازنده سعی در افزایش عمر باتری تلفن های خود به وسیله جاگذاری باتری های آمپر بالا و همچنین بهینه سازی سیستم عامل هستند.

اما واقعیت این است که سیستم عامل اندروید اگرچه ممکن است خصوصیات خوبی داشته باشد، اما مصرف باتری بالایی را به خود اختصاص می دهد. از همین رو ابزارهایی برای کاربران در دسترس قرار دارد.

برخی به خرید پاور بانک جهت شارژ تلفن در سفر و راه می پردازند و برخی نیز از ابزارهای کاهش مصرف باتری اندروید، نظیر Du Battery Saver و Greenify استفاده می کنند. همچنین در نسخه آخر سیستم عامل اندروید، قابلیت “ذخیره باتری” افزوده شده است.

hedr-pbs

اما در ادامه شما را با یک اپلیکیشن مفید در زمینه کاهش مصرف باتری آشنا می سازیم. با مای تک همراه شوید.

صفحات AMOLED مصرف باتری زیادی را به همراه دارند و هرچه تراکم پیکسلی بالاتر باشد، به طبع مصرف شارژ هم بیشتر می شود. اینجاست که اپلیکیشن Pixel Battery Saver به کمک کاربران می آید.

Pixel Battery Saver turns off some of your AMOLED display's pixels to conserve energy

به کمک این برنامه می توانید به راحتی غلظت پیکسلی صفحه را کاهش داده و در ذخیره شارژ خود گام بزرگی بردارید. البته طبیعی است که با این کار کیفیت صفحه نمایش تا حدی کاسته شود. اما این کار برای زمان هایی که در خارج از منزل به سر می برید و یا مسافرت هستید، تا حدی الزامی به نظر می رسد.

این برنامه رایگان بوده و به گفته توسعه دهندگان آن، هیچ خطری صفحه نمایش را تهدید نمی کند. با این حال ما اطمینان کاملی از این موضوع نداریم. جهت دانلود برنامه می توانید به فروشگاه گوگل پلی مراجعه نمایید.

لینک برنامه در فروشگاه GooGle Play

[تعداد: 35    میانگین: 3.1/5]

همچنین ببینید

Touchscreen smartphone with cloud of colorful application icons isolated on white background

بهترین اپلیکیشن های موبایل

  در این مقاله قصد داریم نرم افزارهای جدید برای موبایل معرفی کنیم که کمی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>