خانه / گوشی موبایل / جلوگیری از داغ شدن تلفن همراه

جلوگیری از داغ شدن تلفن همراه

علت های داغ شدن تلفن همراه

 

بعضی اوقات متوجه می شوید که گوشی همراه شما بیخودی داغ شده است که کمی نگران می شوید,شما با خواندن این مقاله می توانید با ترفند بیان شده از داغ شدن گوشی جلوگیری کنید.

 

اگر در اغلب تماس های شما که مدت طولانی قصد مکالمه دارید,حس می کنید که گوشی شما داغ شده است باید برای جلوگیری از این کار اقداماتی را انجام دهید.در بعضی از گوشی های همراه که داغ می شود ,باعث می شود گوشی های خود به خود خاموس شود تا کمی سرد شود یا در بعضی از گوشی ها هم قطعه ای از بین می رود.

 

مدل گوشی Sony Xperia Z5 زمانی که در نور آفتاب قرار دارد و با آن قصد دارید مدتی فیلم برداری کنید ,باعث می شود که گوشی داغ شود و از حالت فیلم برداری و عکس برداری خارج شود یا اینکه گوشی شما خاموش می شود ,به این علت است که علاوه بر بسته بودن کامل قاب دور تلفن، در نور شدید هم قرار داشته و پیوستگی این عوامل همراه با نور صفحه زیاد و بازی های رایج می توانند موجب خاموش شدن یا آسیب جدی به تلفن همراه می شود.

 

در بعضی مواقع به دلیل وجود ویروس های گوشی شما داغ می شود.برای جلوگیری از این کار می توانید برنامه های نصب شده گوشی را چک کنید ,یعنی به این صورت که  برنامه های تان یا مستقیما از Google Play نصب شده باشند و یا از آن هایی که نصب کرده اید کاملا مطمئن باشید.

 

 

علت های داغ شدن تلفن همراه

 

استفاده از کاور های نامناسب و پلاستیکی برای گوشی باعث می شود که گوشی شما داغ شود.به این صورت می گوییم که از قاب هایی مناسب استفاده کنید و مخصوصا در روز های گرم از آن ها استفاده نکنید.

 

 

 

 

علت های داغ شدن تلفن همراه

 

شارژ بیش از حد باطری هم در بعضی اوقات باعث داغ شدن صفحه و گوشی می باشد که بعد از شارژ -۹۰% نگه دارید تا به سلامت تلفن و باتری تان افزوده شود.

اگر نکته های ذکر شده را رعایت میکنید و باز هم گوشی شما داغ می شود ,به احتمال باطری گوشی شما مناسب نمی باشد و خراب شده است.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

همچنین ببینید

اندروید

تنظیمات کاربردی در اندروید

  کاربران زیادی از گوشی های اندروید استفاده میکنند,اما همه ما ها از تمامی کاربرد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>