خانه / بررسی خودرو / معرفی زودتر از موعد خودروی مفهومی QX30 توسط اینفینیتی

معرفی زودتر از موعد خودروی مفهومی QX30 توسط اینفینیتی

حدود یک سال از معرفی خودروی مفهومی Q30 می گذرد. اینفینیتی سال گذشته این خودرو را در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی کرد اما امسال هم قصد داشت که خودروی جدید خود را در نمایشگاه ژنو معرفی کند. مدتی مانده به این نمایشگاه، مطلع شدیم که اینفینیتی، از خودروی خود به نام QX30 رونمایی کرده است.

 

QX30

نمایشگاه ژنو در ماه آینده آغاز به کار خواهد کرد و خودرو سازان در پی این هستند که خودروهای مفهومی خود را برای این مراسم آماده کند. اینفینیتی این بار زود تر از نمایشگاه ژنو خودرویش را معرفی کرده و به احتمال زیاد دلایل زیادی برای این کار داشته است به هر حال این خودرو برای نمایشگاه ژنو کاملا آماده است.

البته قابل ذکر است که اینفینیتی به طور کامل این خودرو را معرفی نکرده بلکه فقط یک تصویر از پشت این خودرو را منتشر کرده و به دوست دارانش قول داده که در نمایشگاه ژنو آن را به طور کامل معرفی کند. در این صورت مشتاقان باید تا یک ماه دیگر منتظر بمانند.

Infiniti-QX30-2015

اینفینیتی، با مرتفع تر کردن سپر عقب، چراغ های ال ای دی، نوار قسمت پشت خودرو را با سپر هماهنگ کرده که ظاهر خودرو زیبا تر کرده است.

بر خلاف تغییراتی که اینفینیتی روی این خودرو اعمال کرده می توان به طور قاطع گفت که ظاهر این خودرو با Q30 تقریبا برابر است. اینکه این کمپانی از چراغ های LED استفاده کرده است کار جدیدی صورت نگرفته چرا که در بسیاری از خودرو ها از این گونه چراغ ها بسیار بکار گرفته می شود. می توان گفت این خودرو یک خودروی مفهومی است که برای افرادی که به دنبال خودرو های شهری هستند مناسب است.

خریداران این خودرو می توانند از این خودرو برای تفریح در طبیعت نیز استفاده کنند.

 

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

همچنین ببینید

GT-R LM Nismo

خودروی جدید نیسان موسوم به GT-R LM Nismo و مسابقات لمانز

در دوره ی برگزاری نمایشگاه خودرو در شیکاگو، نیسان اقدام به به معرفی خودروی مسابقه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>