خانه / معرفی و بررسی بازی / انتشار تصاویر Scalebound برای XBOX ONE

انتشار تصاویر Scalebound برای XBOX ONE

اهالی گیم به نام XBOX ONE بسیار حساسند و به احتمال بسیار زیاد، تا چشمشان به این واژه می خورد، سریع به دنبال اخبار های مربوطه در این باره می باشند. یکی از چیزهایی که اهالی XBOX ONE شدیدا به انتظار آنند، مربوط به Scalebound است که از مدت ها پیش این کاربران را به رویدادی وعده داده اند.

 

scalebound-xbox-one/

استدیو Platinum Games بالاخره تصمیم گرفت تا طی روزهای آینده، حد اکثر تا اوایل هفته بعد، به انتشار عکس هایی بپردازد که مربوط به نقش آفرینی Scalebound می باشد.

Scalebound Scalebound

طی کنفرانسی که مایکروسافت در همایش E3 2014 داشت، به معرفی Scalebound پرداخت اما خبرها و اطلاعاتی از جزییات آن بیان نکرد. به همین دلیل مردم خصوصا گیمر ها به دنبال اطلاعات لازم در منابع ثانویه بوده اند. البته مایکروسافت خیلی هم کاربران را بی خبر نگذاشت بلکه با پخش تریلر سینمایی این بازی، همه را به وجد آورد.

scalebound-xbox-one/

از سویی در نمایشگاه توکیو گیم شو، فیلمی از این بازی پخش شد که هرگز به بیرون درز نکرده است.

Scalebound

Scalebound

در روز های اخیر آقای Hideki Kamiya در پاسخ به سوالات طرفداران در توییتر، چنین بیان نموده که قصد دارد تصاویری جدید از این محصول تولید کرده و در معرض دید کاربران قرار دهد. به گفته ی وی، این تصاویر از طریق نشریات معتبر و مورد نظرشان منتشر خواهد شد.

Scalebound

Scalebound قرار است در تاریخ نامشخصی به طور انحصاری برای XBOX One عرضه شود.

تا زمانی که این اتفاق به طور رسمی رخ دهد، کاربران به دنبال آشنایی با آن هستند بنابراین با استفاده از سایت ها و مجلات مذکور آشنایی اولیه رخ خواهد داد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>