خانه / سخت افزار / کلاه هوشمند Snaptrax و کنترل صوتی گوشی

کلاه هوشمند Snaptrax و کنترل صوتی گوشی

از ساعت های هوشمند گرفته تا حلقه های متصل ( connected rings )؛ مردم به دنبال راهی برای تلفیق و ادغام و یکپارچه سازی کامپیوترهای پوشیدنی با لوازم جانبی روزمره خود هستند. سهولت این هایپر-اتصال توسطWill Miller کارآفرینی در بندر سیدنی مطرح شد کسی که یک کمپین کمک های مالی اجتماعی را برای کلاه بیسبالی با قابلیت بلوتوث که امکان کنترل صوتی دستگاه های جفت شده (pair) را می دهد، راه انداخت.

کلاه هوشمند Snaptrax

Snaptrax شبیه کلاه بیسبال معمولی است، اما ویژگی های مانند بلوتوث، میکروفون و بلندگو دارد که در گوشه ها و بالای کلاه قرار داده شده اند. اتصال به گوشی هوشمند و تبلت از طریق بلوتوث ورژن 3.0 به پوشنده ی کلاه اجازه می دهد تا تماس بگیرد یا دریافت کند ،به پیامهای و ایمیل ها دریافتی پاسخ دهد و موسیقی را کنترل نماید، با دکمه ای که در کنار کلاه قرار گرفته و برای تنظیم صدا و pair شدن است.

کلاه هوشمند Snaptrax

این کاربرد به تنهایی Snaptrax را از سایر فناوری های قابل پوشش جدا نمی کند، اما آنچه می تواند تفاوت اصلی را مشخص کند آزاد بودن فعالیت دستها هنگام استفاده از این کلاه است. این کالا به وضوح برای حرفه های پر مشغله در ذهن تصور شده بود و فقط امکان فراهم شدن وسیله ای کاربردی که بتواند همچنان متصل بماند، تقریباً شبیه یک هدست بلوتوثی اما با ظاهری زیباتر در حیطه ی گوشی های هوشمند بنیان گذاشته شده است و نیز میتوان گفت که، قطعاً طراحی کلاه بیسبال مناسب برای همه ی افراد نیست.

کلاه هوشمند Snaptrax

Miller گفت: « ما کاملاً آگاهیم که هر فردی سلیقه ای مختلف دارد و همچنین با پیش زمینه های ذهنی متفاوتی به سراغ ما خواهد آمد. اهداف گسترده ما شامل اتصال دادن به کلاه سطل مانند و نقاب جلو آن (کلاه های مخصوص بیس بال) می شود و ما حتی طرح هایی برای کلاه های سخت مخصوص کاسبان و کارگران داریم».

کلاه هوشمند Snaptrax

با تولید کلاه هوشمند Snaptrax که هنوز در مراحل اولیه است، میلر و تیمش در حال کار روی جزئیات فنی مربوط به باتری و قابلیت شارژ هستند. تمرکز بر روی ایجاد تعادل و توازنی جالب بین عملکرد و راحتی پوشیدن این کلاه در دستور کار است.

 

کلاه هوشمند Snaptrax

او می گوید :« بدیهی است که ما نمی خواهیم که کل پوشش با باتری پر شود. باید راحت باشد. هدف ما زمان شارژ 90 دقیقه ای و استفاده یکی دو روزی است.»

کلاه هوشمند Snaptrax

تیم او ادعا می کند که Snaptrax در برابر تغييرات جوى مقاوم بوده و چهار ترکیب مختلف از رنگهای قرمز و مشکی دارد. Kickstarter در ابتدا با هزینه ی 177 دلار آمریکا پیش پرداخت ان را بر عهده گرفته است و اگر تیم بتواند با 158.000 دلار به اهدافش برسد، فروش کلاه ها را در ژانویه 2015 آغاز خواهد نمود.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همچنین ببینید

تبدیل گوشی هوشمند به یک متر لیزری

نحوه تبدیل گوشی به متر لیزری

  گوشی های هوشمند که تقریبا روزانه در حال پیشرفت هستند و تبدیل به ابزاری ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>