خانه / چهره ها و شرکت ها / علت یابی اخراج 1000 کارمند SONY

علت یابی اخراج 1000 کارمند SONY

حدودا یک سال است که سونی با مشکلات زیادی برای نگهداری سهامش دست و پنجه نرم می کند و این منجر به تغییراتی در محصولات و حتی استراتژی کاری سونی ایجاد شود. این کشمکش ها و مشکلات ادامه داشته تا اینجا که با خبر شدیم سونی قرار است کارکنانش را تعدیل کند و حدود 30 درصد از آنان را از کار برکنار کند.

SONY1

گزارش ها حاکی بر آن است که این مشکلات بخاطر عدم موفقیت فروش گوشی های سونی ایجاد شده و روز به روز در حال تشدید شدن است. سونی هر بار با تولید محصولی جدید قصد دارد بازار را به سمت خود برگردارند اما هر بار اوضاع وخیم تر می شود.

خبر اخیر هم که مبنی بر اخراج 1000 تن از کارکنان سونی بود توسط Nikkei منتشر شد. گفته شده که این شرکت قرار است این کار را در ماه اکتبر انجام دهد. این کارکنان در شعبه های چین و آلمان انتخاب شده اند که تا مارس 2016 همه اخراج خواهند شد.

SONY

البته سونی این خبر را هنوز صد در صد تایید نکرده اما تکذیبیه ای هم در این رابطه اعلام نکرده است بنابراین باید مدتی منتظر باشیم تا موعد گزارش مالی سونی در 4 فوریه فرا رسد پس تا آخر این هفته وضعیت این کارکنان مشخص خواهد شد.

سونی خسارات وارد شده بر خود را که از ناحیه گوشی های هوشمند بوده است توسط پلی استیشن 4 خود جبران کرده اما هنوز هم باید تلاش کند تا بتواند سود دهی بالاتری داشته باشد بنابراین تغییر سیاست ها در چنین وضعیتی دور از انتظار نیست.

[تعداد: 5    میانگین: 3.4/5]

همچنین ببینید

satya-nadell-hoodie-100535712-gallery

گذری بر 9 موفقیت و 5 شکست اصلی مایکروسافت در سال 2014

شرکت مایکروسافت، همچون بسیاری از شرکت های غولپیکر دنیای تکنولوژی، سالی را پشت سر نهاد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>