خانه / تبلت - کتابخوان / تبلت ها جایگزین Nintendo 3DS، به عنوان بهترین گجت قابل حمل

تبلت ها جایگزین Nintendo 3DS، به عنوان بهترین گجت قابل حمل

اگر کمی به عقب برگردیم متوجه خواهید بود که Nintendo 3DS به عنوان پر مخاطب ترین گجت های قابل حملی بودند که کودکان از آن ها استقبال می کردند اما تا اینکه تبلت ها به بازار آمدند و سلیقه کودکان نیز عوض شد. طی این تحقیقات که در انگلستان رخ داده است مشخص شد که هم اکنون کودکان Nintendo 3DS را کامل کنار گذاشته اند و با تبلت ها سرگرم شده اند. طی گزارشاتی در این تحقیق 44 درصد از کودکان بین 3 تا 12 سال بریتانیایی از تبلت شخصی استفاده می کنند و تبلت های آن ها از سایر اعضای خانواده جداست.

xl_KidsGamingTablet

بسیاری از خانواده ها اعلام کرده اند که به احتمال بسیار زیاد تا 6 ماه آینده تمامی دستگاه های بازی بچه هایشان را با یک تبلت عوض خواهند کرد و تمام سرگرمی شان را به یک تبلت محدود می کنند.

teblet kids

اما آیا میزان صرف هزینه برای خرید تبلت تنها می باشد یا به موارد بیشتری ختم می شود. در این تحقیقات نشان داده شد که حدود 17 درصد از والدین سالانه 100 دلار خرج بازی ها برای تبلت فرزندان خود می کنند.

teblet kids

البته بچه های بزرگ سن تر بیشتر به گوشی های هوشمند تا تبلت ها علاقه نشان می دهند به عنوان مثالی از این گزارش، 25 درصد از بچه های 9 تا 10 سال با گوشی های هوشمند دم خورند و 46 درصد از بچه های 11 تا 12 ساله برای خود یک دستگاه جداگانه از گوشی هوشمند را دارند.

teblet kids

هم اکنون بازی های تبلت ها روز به روز در حال رشد و افزایش است و این تهدیدی برای ابزار آلات بازی دستی است چرا که تنوع بازی ها و سرگرمی ها می تواند چشم بچه ها را فقط به تبلت ها بدوزد.

teblet kids

البته این رخداد به معضلی برای نینتندو تبدیل شده است به طوری که کمپانی سازنده در صدد این است که بتواند جلوی این مشکل را بگیرد تا ورشکست نشود.

به هر حال باید در این میان به تبلت ها و حتی کنسول های بازی نظیر کنسول ps4 سونی نیز توجه داشت.

[تعداد: 3    میانگین: 2/5]

همچنین ببینید

Best Tablet battery life

معرفی 4 تبلت برتر از نظر طول عمر باتری

هر چقدر هم که یک تبلت دارای کیفیت باشد و بتواند رضایت ما را جلب ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>