خانه / معرفی و بررسی بازی / بررسی بازی Temple run 2

بررسی بازی Temple run 2

بازی Temple run 2 یکی از معروف ترین و جذاب ترین بازی هایی است که هم برای IOS و هم اندروید دارای نسخه می باشد. بدین صورت بسیاری از افراد به این بازی پرداخته و در رتبه ها با هم رقابت می کنند. ویژگی این بازی به صورت زیر می باشد:

Publisher: Imangi Studio
Developer: Imangi Studios
Platform: Android, iOS
Genre: Endless running

بررسی بازی Temple run 2

داستان بازی نظیر داستان نسخه اولیه آن است. بدین صورت که پسرکی قصد دارد خدای معبد را بدزدد! بعد از این هنگام فرار با یک غول اصطلاحا گوریل مانند روبرو می شود و پا به فرار می گذارد و مبارزه از همینجا شروع می شود.

رابط کاربری برنامه بسیار ساده است و این باعث شده که کاربر ساعت ها بدون اینکه متوجه باشد درگیر بازی باشد. این بازی در دسته ی اعتیاد آور ترین بازی ها به شمار می رود.

بررسی بازی Temple run 2

گیم پلی ساده و روان، همچنین گرافیک بسیار قوی این بازی اندرویدی، از ویژگی های بارز و مفید آن محسوب می شود. یکی از مشکلات این بازی این است که اجسام بزرگ تنها در فاصله کمتر از 20 متر قابل مشاهده اند. این بازی از موتور سایه زنی استفاده نمی کند بلکه تمام سایه ها روی تکسچر ها قرار دارند بنابراین ویژگی این بازی این است که کم حجم است اما کمی کیفیت را تحت الشعاع قرار داده است. این ویژگی موجب شده کاربر در طول مسیر به دنبال راه هایی باشد که خورشید را نبیند تا سایه ایجاد نشود.

در این بازی شما به صورت فردی متوهم روی ابرها زندگی می کنید. بسیاری از افراد معتقدند که کیفیت این بازی نسبت به نسخه 1 آن عوض شده و شاهد پسرفت آن بوده اند. همانطور که گفتیم گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان است به عنوان مثال می توانید تنها با یک انگشت غول را از خود دور کنید که این اعتماد به نفس شما را بالا می برد. اما بریم سراغ واگن های زغال سنگ.

بررسی بازی Temple run 2

در این بازی با سه نوع محیط متفاوت روبرو هستید. یکی راهرو های سنگی و مسطح هستند که به مرور پله ها و تپه ها به آن افزوده می شوند. قطعات چوبی باریکی نیز در ادامه راه وجود دارند که مسیر را متنوع تر می کنند. نهایتا می رسید به معدن و ریل. اینجا شما باید با یک مینی گیم همراه شوید که در داخل گیم ایجاد شده است. وظیفه شما این است که واگن را حمل کنید و روی ریل برانید. به گفته ی گیمر ها این بخش جذابیت خاصی به بازی بخشیده است.

یکی دیگر از علل پیشرفت بازی نسبت به نسخه های قبلی وجود طناب هایی است که از بالا به سمت شما حمله ور می شوند. صداگذاری بازی نسبت به نسخه قبلی پیشرفت کرده است و به هیجان بازی افزوده است. سازهای کوبه ای و ساز های جاز فضا را بسیار طبیعی جلوه می دهند. ریتم حرکت دونده با صدا هنگام دویدن وی، بسیار جالب است.

بررسی بازی Temple run 2

این بازی یکی از بازی های رکورد زنی عالی است که طرفداران خاصی دارد. هر کس این بازی را یک بار امتحان کند قطعا به سراغ نسخه 1 هم خواهد رفت و بعد از اتمام آن منتظر نسخه 3 خواهد ماند. در یک نگاه ویژگی این بازی شامل: گرافیک عالی، صداگذاری خوب، داستان ساده و قابل پیش بینی، و… است.

 

نمرات:

گیم پلی:۸٫۲
گرافیک: ۷٫۳
صداگذاری:۸
جذابیت و ارزش تکرار:۸٫۵

نمره نهایی:۸

نکات مثبت: جذاب و پر هیجان، گرافیک قابل قبول،شخصیت های جدید،تنظیمات جدید، پیشرفت زیاد نسبت به نسخه ی قبلی، صداگذاری مناسب.

نکات منفی: یکنواختی مسیر به مدت زیاد، باگ های جزئی.

امیدواریم که از این بازی لذت ببرید و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید. این بازی هم برای اندروید و هم برای ios موجود است.

[تعداد: 155    میانگین: 2.7/5]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>