خانه / نرم افزارها / کنترل کامل فرمان های صوتی در سیستم عامل گوگل

کنترل کامل فرمان های صوتی در سیستم عامل گوگل

اگر از کاربران اندروید باشید حتما می دانید که در آخرین ورژن های اندروید امکان مدیریت فایل های صوتی وجود دارد! در واقع از خیلی پیش تر کاربران اندرویدی می توانستند به راحتی با صدا و صحبت پخش کننده موسیقی خود را مورد کنترل قرار دهند. البته این امکان به صورت محدود و برای فقط دو فرمان ‘next track’ و ‘stop music’ فراهم بوده است. اما تغییراتی که اخیرا رخ داده است به شما امکان مدیریت کامل را می دهد.

 

xl_xl_step 1-1

اگر گوشی شما قابلیت صحبت کردن با برنامه ها را داشته باشد می توانید از این سرویس هم استفاده کنید! در واقع خود گوشی به شما نشان می دهد که می توانید از این امکان استفاده کنید یا نه! در واقع اینکه این قابلیت توسط گوشی شما پشتیبانی شود یا نه را خود برنامه به شما هشدار می دهد

در صورتی که گوشی شما از این امکان پشتیبانی نکند، پیامی به صورت this action is not supported برای شما ارسال می شود.

این تکنولوژی به زودی وارد عرصه ی ساعت های هوشمند و اتومبیل های هوشمند هم می شوند و به میزان زیادی به امنیت مسافران و سرنشینان اتومبیل ها کمک می کنند.

در فیلمی که از نحوه کارکرد، این امکان می توانید ببینید در واقع با بالا آوردن برنامه پخش کننده کافیست کار را شروع کنید!

لازم نیست هنگام ارسال فرمان صوتی گوشی در حالت استند بای نباشد! یا اینکه حتی لازم نیست پخش کننده به طور فعال در حال کار کردن باشد! حتی اگر شما در برنامه ای دیگر در حال کار باشید می توانید این فرمان را گوشی هوشمند خود بدهید! کافیست فقط دستور دهید و این کوچولوی هوشمند برای شما کار انجام دهد.

البته به نظر می رسد که این امکان یکی از حیاتی ترین امکانات و ضروری ترین چیزهایی است که این روزها برای کاربران نیاز است چرا که، علت تصادف در هنگام رانندگی و دوچرخه سواری اغلب اوقات گوش دادن و کنترل دستی پخش کننده های موسیقی است!

 

[تعداد: 23    میانگین: 3.3/5]

همچنین ببینید

نرم‌افزارهای آفیس

انجام محاسبات ریاضی در word

  زمانی که در نرم افزار واژه‌پرداز (Word) شما قصد دارید محاسباتی مانند  اکسل انجام ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>